חשיבות שירותי אחסנה ולוגיסטיקה

מדוע חשוב להשתמש בשירותי אחסון ולוגיסטיקה

שירותי אחסנה ולוגיסטיקה חשובים עבור מגוון רחב של בתי עסק. הם חיוניים בכדי לעמוד בקצב הביקוש הגובר של סחורות, כמו גם לשמור על מלאי קבוע ומתחדש.

במרוצת השנים שירותי האחסנה והלוגיסטיקה התפתחו באופן ניכר עם טכנולוגיות חדשות יחדיו. טכנולוגיות אלו עזרו לשפר את היעילות בפעולות האחסנה והלוגיסטיקה, ונתנו אפשרות להרבה חברות להגדיל את העסקים שלהם מהר יותר מאי פעם.

המחסן זהו המקום שבו מתחילה כל העבודה מתהליך מילוי הזמנה ועד שליחת המוצרים לבית הלקוח או לבית עסק. 

למה לבחור ב – א.שירותי הפצה?

חברתנו נמצאת בפריסה ארצית בכל הארץ ומספקת שירותי הפצה והובלה וכן שירותי אחסנה וניהול מלאי.

עקב הפריסה הרחבה אנו יכולים לספק משלוחים לכל חלקי הארץ, בין אם מדובר באספקת מוצרים לבית עסק או ללקוח פרטי, האספקה היא מן המהירות ביותר שתכירו.

אם קרה ואינכם נמצאים במקום האספקה במועד שנקבע מראש או הלקוח אליו הנכם שולחים אינו נוכח, אל דאגה, אצלנו ניתן לשנות כתובת ברגע האחרון והמשלוח יגיע בזריזות וביעילות.

בנוסף אנו משתמשים במערכות מתקדמות של בינה מלאכותית המייעלות את מערך ההזמנות והאיסוף וכן מספקות נראות בזמן אמת למלאי המוצרים ומיקומם במחסן הקרוב ביותר ללקוח. 

טכנולוגיה זו מאפשרת לנו לקצר באופן משמעותי את זמן שירותי ההפצה וההובלה וכן את זמן ההגעה ללקוחות ובכך להגביר את שביעות רצונם.

מחיר חבילות האחסון 

מחיר אחסון מוצרים במחסני החברה נקבע על פי שלוש סוגי חבילות:

  1. עד אחסנה של 100 חבילות בחודש ללא התחייבות תשלמו 35 ש"ח 
  2. עד אחסנה של מעל 100 חבילות בחודש בהתחייבות לחצי שנה תשלמו 32 ש"ח 
  3. עד אחסנה של מעל 1000 חבילות בחודש בהתחייבות לשנה שלימה תשלמו 28 ש"ח 

חשוב לציין כי מחירי השילוח משתנים ותלויים באזורים אליהם נשלחים המוצרים.

אז אם חיפשתם חברה שתיתן לכם הכל בין אם אחסנת מוצרים ופריטים, בין אם שירותי משלוח גמישים, יעילים וזריזים, בין אם משלוחים מהיום להיום, משלוחים מהיום למחר וכן משלוחים תוך שעה – הגעתם למקום הנכון.

לבחור נכון זה לבחור בא. שירותי הפצה.

חשיבות שירותי אחסנה ולוגיסטיקה