ג'קוזי מתנפח

האפשרות לשלב ג'קוזי בחצר, בגינה או אפילו במרפסת ועל הגג מעולם לא הייתה פשוטה יותר. אבל איך בוחרים ג'קוזי מתנפח ובאיזה נתונים מתמקדים על מנת להשוות בין הדגמים השונים? הנה כל התשובות

ג'קוזי מתנפח יכול להגיע עם 6 או אפילו 8 מקומות ישיבה ולהתאים לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים. בדיוק כמו כל ג'קוזי אחר, גם הדגם המתנפח מבטיח שיפור באיכות החיים ושעות רבות של הנאה לבד או עם המשפחה. אבל בניגוד לג'קוזי יקר ומסורבל שדורש שורה ארוכה של התאמות גם בתשתית החשמל והאינסטלציה, ג'קוזי מתנפח מתאים לחצר, לגינה או אפילו למרפסת ולגג.

היתרון של ג'קוזי מתנפח הוא חיסכון במקום: באמצעות ג'קוזי לא צריך לגזול מקום יקר ערך מחלל החוץ של הבית ואפשר לקבל אותו בחורף או בעונות המעבר. כמו כן, רוב הדגמים של ג'קוזי מתנפח הם בעלי מנגנון של ניפוח עצמי. המשמעות של מנגנון כזה היא שאפילו לא צריך להתאמץ על מנת לנפח את הג'קוזי ושניתן לפתוח אותו בהתראה קצרה.

איך בוחרים ג'קוזי מתנפח?

השאלה היחידה שנותרת פתוחה אחרי שמבינים מה היתרונות השונים של ג'קוזי מתנפח היא כיצד בוחרים אותו. אז קודם כל, חשוב להשוות בין דגמים שונים של ג'קוזי על פי מידת ההתאמה שלהם לצרכים. בשביל לוודא התאמה בין כל דגם של ג'קוזי לבין המטרות שאותן מנסים להשיג, צריך להביא בחשבון את המידות ואת המאפיינים שלו.

שנית, כדאי לבחור ג'קוזי לפי המפרט הטכני המלא המתואר על ידי היצרן. המפרט מאפשר להשוות בין דגמים של ג'קוזי מתנפח לפי פרמטרים אובייקטיביים ושיקולים שחוזרים על עצמם כגון:

א. מספר מקומות ישיבה – מספר מקומות הישיבה של ג'קוזי חשוב להתאמה שלו לצרכים שלנו ושל המשפחה. ככל שיש יותר מקומות ישיבה בכל ג'קוזי כך גם המחיר שלו יעלה, אבל זה יכול להיות משתלם בטווח הארוך.

ב. סוג הבד – רצוי לבחור דגם של ג'קוזי עם בד אנטיבקטריאלי עמיד עשוי 6 שכבות של PVC וחומרים פלסטיים. עם סוג בד כזה יש פחות סיכוי לסבול מתקלות בלאי וניתן לנצל את הג'קוזי למשך שנים רבות ברצף.

ג. מערכת חימום – ההבדל העיקרי בין ג'קוזי לבין בריכה הוא כמובן במים החמים. אז כדי להבטיח שיהיו מים חמים, צריך לבדוק את מערכת החימום. השוואה בין דגמים של ג'קוזי לפי מערכת החימום מאפשרת לברר למשל כמה סילוני אוויר יש, מה הטמפרטורה המקסימאלית ותוך כמה זמן הג'קוזי מגיע אליה.

לבסוף, אפשר לבחור ג'קוזי לפי טיימר לחיסכון באנרגיה וכדאי להסתכל על המפרט המלא על מנת להתרשם מהפעולה השקטה שלו. לאחר מכן, רצוי לקבל המלצות על דגמים של ג'קוזי וניתן להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי ההבדלים בין היצרנים או תקופת האחריות המקובלת בתחום.

ג'קוזי מתנפח