הדפסה דיגיטלית

הדפסה דיגיטלית – איך בוחרים בית דפוס נכון?

איזה שירותים מספק בית דפוס דיגיטלי?

בית דפוס דיגיטלי מספק שירותים שונים שיכולים להתאים ללקוחות פרטיים ועסקיים. אצל לקוחות פרטיים, מטרת העל היא לספק שירותים שמבוססים על הדפסה דיגיטלית ומהירה.
אצל לקוחות עסקיים, מדובר על עסק שניתן לפנות אליו כדי לתאם הדפסת תכניות הנדסיות, תכניות בנייה ותכניות אדריכליות. בשביל לבצע כל אחת מההדפסות הללו, על בית הדפוס להחזיק במכשור המתאים.

הדפסה דיגיטלית – החשיבות של מכשור מתאים

סוג המכשור שבו משתמשים הוא הפקטור העיקרי שקובע איזה שירותים ניתן יהיה לקבל. אם למשל רוצים לנצל את היתרונות של הדפסה דיגיטלית, חשוב לבדוק האם יש לו מדפסות איכותיות.
מדפסות אלו מאפשרות להדפיס גם בגדלים גדולים וגם בצבע איכותי – כמו למשל מדפסות פלוטר. חוץ מזה, חשוב שזה יהיה מקום שבו ניתן להדפיס תוכניות הנדסיות, תוכניות בניה ותוכניות אדריכליות.

הבדלים בין סוגי הדפסות

האפשרות להשתמש במכשור דיגיטלי עולה בקנה אחד עם הצרכים של הלקוחות. באמצעות המכשור הקיים ניתן לבצע את כל סוגי ההדפסות ולהתאים אותם לדרישות מיוחדות.
בין היתר, בית דפוס דיגיטלי מספק למשל שירותים שמבוססים על העתקות אור ועל צילום תוכניות הנדסיות. בנוסף, ניתן להשתמש בשירותי בתי הדפוס הללו כדי לתאם צילומי צבע, מסמכים שירותי פלוטר.

הדור הבא של שירותי הדפוס

כל השירותים שאותם מספק בית דפוס שעובד בשיטה הדיגיטלית ועם המכשור המתאים מייצגים את הדור הבא של התחום. בדור הנוכחי כבר לא מסתפקים למשל בשירותי דפוס מדויקים, אלא דואגים להתאים אותם לגדלים שונים ועדיין לשמור על דיוק. כמו כן, בדור החדש של שירותי הדפוס שמים דגש על מידת ההתאמה לצרכים של הלקוחות גם עכשיו וגם בעתיד.

שירותי דפוס בהתאמה אישית

התאמה אישית של שירותי דפוס באה לידי ביטוי ביכולת לבחור בצורה מדויקת את הגודל של הדף, את העיצוב הגרפי ואת האלמנטים השונים. בהמשך, נציגים של בית דפוס מקצועי שעובד בשיטה הדיגיטלית יכולים לעמוד לרשות הלקוחות כדי לקבל את הקבצים אונליין ולהשתמש בהם על מנת להעביר להדפסה מהירה. אם משלבים בין הדפסה מהירה לבין הדפסה איכותית ומדויקת, מרוויחים את כל היתרונות של בית דפוס דיגיטלי.
בנוסף, אפשר לעשות את זה בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב שהוגדרה.

שליחת קבצים אונליין

מאפיין אחר ולא פחות חשוב של בית דפוס מעודכן שעובד לפי הסטנדרטים של העידן הדיגיטלי הוא כמובן אפשרות לשליחת קבצים אונליין. זה נשמע מובן מאליו ללקוחות מעודכנים שיודעים מה כדאי להם לדרוש, אבל מסתבר שלא בכל מקום מאפשרים את זה. אז אם רוצים לעבוד בצורה נוחה וגם לדעת מראש שניתן לסמוך עליו, צריך לוודא שהוא מאפשר לשלוח בצורה הזו את כל סוגי הקבצים הממוחשבים.

לא רק הדפסה דיגיטלית – למה לבחור בשירותי הדפוס של היפר גרף?

עבודה עם אדריכלים היא חלק בלתי נפרד מסל השירותים של היפר גרף. מלבד עבודה צמודה ואינטנסיבית מול אדריכלים בפריסה ארצית רחבה, כדאי לבחור בשירות הדפוס שלנו גם בשביל לרכז שירותים שונים תחת קורת גג אחת. לנו יש ניסיון מוכח של שנים רבות ואנחנו יודעים מה הלקוח צריך ואיך לעזור לו להשיג את זה. מעבר לכך, יש הבדל בין בית דפוס דיגיטלי שמספק רק שירותי הדפסת תמונות לבין מקצועי כמו היפר גרף – שמספק שירותי צילום והדפסת תוכניות וגרמושקה בצבע ובשחור לבן באיכות גבוהה, הדפסות פלוטר, סריקת תוכניות והיתרים, שירותי למינציה, מודעות תכנון ובניה ועוד.