הובלות סטודנטים

הובלות לסטודנטים – איך לבחור נכון?

סטודנטים יכולים להחליט לעבור דירה מהבית של ההורים ולרוב התקציב שלהם מוגבל והתכולה שלהם מצומצמת. אז איך כל זה משפיע על השירות וכיצד מתמחרים הובלות סטודנטים? הנה כל התשובות

הובלות לסטודנטים ניתנות כיום בפריסה ארצית רחבה על מנת לרכז יתרונות שונים לקהל יעד ספציפי. קודם כל, מדובר על סטודנטים או סטודנטיות שבדרך כלל עוברים מהבית של ההורים לדירה משלהם. גם אם מדובר על מעבר מדירת סטודנטים אחת לאחרת, כמות התכולה תהיה לרוב מצומצמת. המשמעות מבחינת הובלות היא שחייבים למצוא חברה מתאימה שמתחשבת בזה וגובה מחיר הוגן.

מה חשוב לדעת כשמזמינים הובלות סטודנטים?

החדשות הטובות הן שגם לקוחות חדשים יכולים ללמוד מהניסיון של הובלות לסטודנטים שכבר בוצעו בעבר. ראשית, חשוב לדעת למשל שלא כל חברה בכלל מבצעת שירות כזה. בשביל להתאים את השירות לצרכים של קהל היעד והלקוחות, יש לברר מראש האם היא מספקת אותו לסטודנטים או שמא יש מינימום הזמנה מבחינת כמות הארגזים והתכולה. אם החברה מספקת את השירות, ניתן להיכנס אל עובי הקורה ולבדוק גם עוד כמה סעיפים.

מה צריך לבדוק לפני ההובלה לסטודנטים?

הנה כמה דברים שסטודנטים צריכים לבדוק לפני ההובלה כדי להבטיח מענה מקיף ומדויק לדרישות שלהם:

א. פוליסת ביטוח

כדאי לתאם שירות של הובלות לסטודנטים עם חברה שיש לה פוליסת ביטוח בתוקף בלבד. ללא פוליסת ביטוח בתוקף, ההוצאות על תקלות או פגיעות פיזיות בציוד עלולות להקשות על איכות חיי הסטודנטים גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

ב. עמידה בלוח זמנים

לסטודנטים אין את הפריבילגיה להתעכב עם שירותי הובלות. כל עיכוב כזה עלול להיגרר אל תוך שנת הלימודים, להתנגש עם שעות העבודה של הסטודנטים ואף להוריד לטמיון את הרלוונטיות של חוזי שכירות מסוימים.

ג. זמינות ויחס

הרבה חברות הובלות מעדיפות לרכז את המשאבים שלהם מול לקוחות גדולים ובהם בעלי עסקים, חברות, מפעלים וכן הלאה. אז אם סטודנטים מחפשים שירות הובלות שהם יכולים לסמוך עליו, כדאי להם לבדוק מראש מה רמת הזמינות של החברה והאם היא מעניקה יחס אישי גם ללקוחות צעירים יחסית.

מה הפרמטרים הקובעים את המחירים?

הפרמטרים המשפיעים על המחירים של שירותי הובלות סטודנטים חוזרים על עצמם. למרות שהמחיר עצמו גמיש ודינאמי, יש את אותם גורמים שעשויים להשפיע עליו ובהם המרחק של ההובלה, מספר הארגזים או הקרטונים, התאריך שבו מתאמים את ההובלה (בקיץ למשל השירות יקר יותר כי יש ביקוש גבוה) וכן הלאה.

מה טווח המחירים המקובל בתחום?

הובלות לסטודנטים מהבית של ההורים ולדירה משלהם עם תכולה בהיקף של כ-10 ארגזים וקרטונים למרחק של עד 30 ק"מ תעלה כ-1,200-2,400 ש"ח. במרחקים ארוכים יותר של עד 100 ק"מ, כמו למשל אם סטודנטים עוזבים את בית ההורים לדירה בעיר אחרת, המחיר יגיע ל-3,000 ש"ח. במרחקים של 100 ק"מ ומעלה כבר צריך לבדוק זמינות מיוחדת.

למה כדאי לבצע הובלות לסטודנטים עם אחים לוי הובלות?

חברת אחים לוי הובלות מבינה מה חשוב לך ומוכנה להתחייב לעשות הכל על מנת לרכז את השירותים הרלוונטיים עבורך תחת קורת גג אחת. כדאי להזמין שירותי הובלות דרכנו כי אנחנו גובים מחיר הוגן, מעניקים יחס אישי ועומדים בלוח זמנים. אצלנו כל לקוח הוא VIP וזה לא קשור לגודל ההובלה או למספר הארגזים והקרטונים. כעת, כל מה שנשאר לסטודנטים כמוך לעשות זה להשאיר פרטים באתר או לחייג טלפונית לאחד מאנשי הצוות של אחים לוי הובלות ולהצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים.