השכרת מנופאים

שירותי השכרת מנופאים

השכרת מנופאים

צריכים לבצע עבודה בגובה ואין לכם את העובדים עם ההכשרה המתאימה? בשבילכם נועד השירות של השכרת מנופאים. שירות מן הסוג הזה מאפשר להשיג מנופאים עם הסמכה מתאימה ורלוונטית לכל סוגי פתרונות ההרמה לגובה, לרבות בפרויקטים גדולים או חד פעמיים. מעבר לכך, היתרון הוא שיודעים בוודאות שעובדים עם מנופאים ותיקים, מנוסים ובעלי ידע מקצועי מקיף.

היתרונות של השכרת מנופאים

שירות השכרת מנופאים יכול להיות השקעה משתלמת מאוד. הנה למשל כמה יתרונות של השירות והאופן שבו כדאי לנצל אותם:
א. הקצאה מהירה של מנופאים – היתרון הכי גדול של השכרת מנופאים בא לידי ביטוי במהירות ובזמינות. בזכות הקצאה מהירה של מנופאים, לא צריך כיום לסבול מעיכובים של הפרויקט רק כי אין לקבלן עובדים בעלי רישיון והסמכה.
ב. חיסכון בהוצאות – משתלם יותר להשתמש בשירותי השכרת מנופאים מאשר לשלוח עובדים להסמכה מקצועית ולתהליכי הרישוי המלאים. אמנם יש קבלנים שמעסיקים מנופאים, אבל לא תמיד זה מספיק.
ג. בטיחות ללא פשרות – שירות השכרת מנופאים מגלם בתוכו גם את השמירה על הבטיחות. בגלל ששוכרים שירות של מנופאים מוסמכים, מסיימים את הפרויקט בלי נזקים ובלי סיכונים מיותרים לציוד או חלילה לכוח האדם.

מתי יש צורך בשירות של השכרת מנופאים?

החדשות הטובות הן שיש פרויקטים שונים שבהם אפשר ליהנות מכל היתרונות של השכרת מנופאים. אפשרות אחת למשל היא לשלב מנופאים בפרויקטים גדולים, בגלל מחסור בכוח אדם או אם חלק מהמנופאים המועסקים על ידי הקבלן לא יכולים להגיע. מנגד, אפשרות אחרת היא להזמין אותם לפרויקטים קטנים – מה שרלוונטי בעיקר לקבלנים קטנים שאין להם את כוח האדם הזמין לביצוע עבודות בגובה עם מנוף ועגורן.

איך בוחרים שירות של השכרת מנופאים?

התנאי היחיד לניצול היתרונות השונים של השכרת מנופים הוא לבחור נכון את השירות. בשביל לבחור את השירות בצורה מבוססת, כדאי למשל לבדוק מה הוא כולל, מי מציע אותו, מה רמת הניסיון של המנופאים, כמה מהר הם יכולים להגיע ביחס למיקום הגיאוגרפי של הפרויקט, איזה מנופים מותר להם להפעיל וכן הלאה.