זוויות מתכת

איך לבחור נכון זווית מתכת?

זוויות מתכת משמשות לפרויקטים שונים בענף הבנייה וניתן להיעזר בהן גם להקמה של פתרונות קירוי והצללה, קירות במבנים או ריהוט. בעזרת זווית מתכת אפשר לדאוג לתמיכה ראויה במשטח – אבל צריך לבצע נכון את העבודה ולבחור בהתאם את חומרי הגלם

התפקיד של זווית מתכת היא לתמוך במשטח מסוים. בגלל הצורה של המתכת, ניתן להיעזר בה על מנת לתמוך למשל בחלק התחתון של המיטה או הרהיט. בנוסף, מתכת היא חומר גלם יעיל ונוח שמשיג אמינות גבוהה ולכן הזוויות המיוצרות ממנו משתלבות בקלות בפרויקטים שונים בענף הבנייה.

השימושים העיקריים בסוגים שונים של זוויות מתכת בענף הבנייה כוללים פתרונות קירוי והצללה, הקמת קירות במבני תעשייה או מגורים וכאמור גם תמיכה במשטחים התחתונים או העליונים בסוגים שונים של רהיטים. בכל אחד מהמקרים האלה, צריך לוודא בחירה נכונה של זוויות לפי פרמטרים אובייקטיביים ובעיקר לפי איכות המתכת עצמה.

איך בוחרים זוויות מתכת?

השוואה בין סוגים שונים של זוויות מתכת כוללת התייחסות לשימושים הצפויים ולמאפיינים של המוצרים עצמם. בהקשר הזה ניתן להצביע על כמה הבדלים בין המוצרים הקיימים:

א. מידות של הזוויות – השוואה בין דגמים של זוויות מתכת מחייבת התייחסות למידות שלהן. באמצעות השוואה בין הזוויות לפי מידות מדויקות, ניתן להגדיל את הסיכוי להשיג תמיכה מלאה ורחבה. התמיכה המלאה מאפשרת להפוך את הקיר או הרהיט לאמינים יותר ולכן היא רלוונטית לסוגים שונים של פרויקטים.

ב. סוג המתכת – לא כל הזוויות שבהן משתמשים מיוצרות מאותו סוג של מתכת. עוד לפני שבוחרים את המידות של הזוויות מבחינת אורך ורוחב הפאות השונות, צריך לבדוק באיזה סוג של מתכת מדובר ועד כמה היא עמידה ואמינה.

ג. אופן החיבור של הזוויות – זווית מתכת יכולה להגיע עם כמויות חורים שונות. מספר נקודות החיבור ישפיע על האמינות של הזווית, על ההתאמה שלה לסוג המשטח שבו רוצים לתמוך ועל הנוחות בעת ההתקנה. לכן חשוב להשוות בין הזוויות לפי המפרט המלא המתואר על ידי היצרן ולהתייחס גם אל אופן החיבור של הזוויות לפרגולה, לקיר, לרהיט או לכל מוצר אחר.

איפה עושים זווית מתכת?

זוויות מתכת מיוצרות בחברות שמתמחות בתהליך פרזול ועבודה עם חומרי גלם מן הסוג הזה. החברה שמייצרת את הזווית צריכה לעמוד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ובטיחות, כי אחרת עלולה להיות לזה השפעה שלילית על העמידות של התוצר הסופי. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של הזוויות השונות, חובה לבדוק איזה חברה מייצרת אותן ואיזה ניסיון יש לה.

התייעצות עם המומחים של מסגרית ניסנהויז תאפשר לרכז את כל הדרישות תחת קורת גג אחת. זהו פתרון מעולה עבור לקוחות שזקוקים לזוויות מתכת עבור שלל מטרות וצרכים, כי לנו יש ניסיון של שנים רבות ונשמח לעמוד לרשותך.