מוסך פורד

מתי צריך לעשות טיפול במוסך פורד?

לכל יצרנית מכוניות הוראות טיפול לרכב משלה, כך גם כאשר מדובר ברכבי פורד. אנחנו מדברים על אחת חברות הטובות והגדולות בעולם לייצור מכוניות וכבר שנים רבות שהיא מייצאת את מכוניותיה ברחבי העולם בהצלחה רבה.
יד המון דגמים של מכוניות פורד ולכל אחד מהם הוראות יצרן משלו, כדי לדעת מתי עליכם להעביר את הרכב טיפול, כל שעליכם לעשות הוא לבדוק את הוראות היצרן.

איזה טיפולים מבצעים במוסך פורד?

ישנם טיפולים רבים לפורד, כאשר הידוע מכולם הוא טיפול 10,000. מדובר על טיפול אותו כל רכב חייב לעבור כאשר הוא מגיע ל-10,000 קילומטרים, וכיום אף מקובל לעשותו בכל 15,000 קילומטרים ואף יותר (תלוי בהוראות היצרן).

טיפולים שוטפים לרכב הם טיפולים חשובים אותם יש לבצע אחת לכמה זמן, יש טיפולים מורכבים יותר כמו טיפול בבלמים בעייתיים, טיפול במזגן דולף, גיר שנשבר וכדומה. ויש טיפולים פשוטים יותר כמו טיפול תקופתי כל 10,000 קילומטרים. את הטיפולים השוטפים רצוי לעשות בזמן, וכאשר מתגלה תקלה ברכב רצוי להגיע במיידית למוסך ולא לחכות זמן רב, אתם גם מכנים את חייכם וגם מחמירים את הבעיה.

כאשר אתם מגיעים אל מוסך פורד, טיפול זה הוא לא טיפול בו בודקים לכם ברכב את כל מה שלא טוב ואז נותנים לכם הצעת מחיר לתיקון הרכב, מדובר על טיפול כללי אותו הרכב חייב לעבור אחת לכמה זמן כדי שהנסיעה שלכם תהיה בטוחה יותר לאורך זמן.

כיצד בוחרים במוסך פורד נכון?

בחירת מוסך לטיפול ברכב פורד היא לא בחירה פשוטה. יש הרבה מוסכים שמציעים שירותים רבים בתחום זה, אך קצרה היריעה מלהכיל את כל אלו שמנסים "לעשות קופה" על חשבון הציבור התמים, תוך שהם ממציאים תקלות שאינן קיימות. תמיד כדאי לבחור מוסך שמכירים מחברים ומכרים, אך במידה ואין לכם את האפשרות הזו, בחרו מוסך עם מוניטין וותק, מוסך עם צוות עובדים מקצועי ובעל ניסיון . רצוי למצוא מוסך אשר עושה שימוש אך ורק בחלפים מקוריים, שימוש בחלפים לא מקוריים גם מסכן אתכם על הכביש משום שהוא מוריד את בטיחות הרכב, וגם מוריד את ערך הרכב בבואכם למכור אותו ביום מן הימים. מוסך עם אמנת שירות גבוהה ומחירים הוגנים והכי חשוב – אם אתם מוצאים מוסך כזה, השתדלו לא להחליף אותו.