פיגום נייד

כל התשובות למה כדאי להשתמש בפיגום נייד

היתרונות של פיגום נייד הופכים אותו לחלק בלתי נפרד מסביבת העבודה של פרויקטים רבים בתחומי הבנייה והשיפוצים. בנוסף, כיום ניתן להשיג פיגום כזה גם במודל של השכרה וכך לחסוך הוצאות ומחויבות

קונסטרוקציה מודולארית שאותה מפרקים ומרכיבים לפי דרישה מאפשרת להשתמש בפיגומים ניידים לשלל צרכים ומטרות. בשביל להפוך את הפיגום לנייד, בונים אותו מצינורות פלדה יציבים אבל שומרים על משקל נמוך.

כמו כן, פיגומים ניידים מתאים לעבודה בגובה של עד 6 מטר והוא מותקן על מערכת גלגלים שמאפשרת להעביר אותו ממקום למקום בלי צורך בפירוקו.

למה כדאי להשתמש בפיגום נייד?

היתרון העיקרי בא לידי ביטוי בכך שהוא מאפשר לבעלי מקצוע להתחיל ולסיים את העבודה שלהם מאוד מהר. בגלל שהפיגום הזה חוסך את הצורך בפירוק והרכבה ורק מזיזים אותו ממקום למקום, המשמעות היא שחוסכים בזמן וגם בהוצאות.

גם אם בוחרים לפרק את הפיגום, כמו למשל כדי להעביר אותו לאתר בנייה אחר, אפשר לעשות את זה מהר והמשקל הקל מסייע לבצע את ההובלה באמצעות טנדר רגיל או עגלה נגררת פשוטה. אלו יתרונות משמעותיים שמשחקים תפקיד בכל סוגי הפרויקטים שכוללים עבודה בגובה ומטבע הדברים הם חשובים גם לבעלי מקצוע.

מהן היתרונות של השכרה?

פיגום נייד קטן או גדול משולב בפרויקטים של קבלנים מתחום התעשייה והשיפוצים. מנגד, יש מקרים שבהם אנשים פרטיים או בעלי מקצוע מגלים שהם צריכים אותו לתקופה קצרה בלבד. בנסיבות כאלה, הפתרון המומלץ יהיה לבחור פיגום נייד קטן להשכרה.

הנה כמה יתרונות בולטים של השכרה והאופן שבו הם באים לידי ביטוי בענפי המסחר, הבנייה והשיפוצים:

א. חיסכון בהוצאות

בפרויקטים קצרים משתלם יותר לשכור את הפיגום הנייד והקטן מאפשר לקנות אותו. אמנם לאורך זמן עדיף כבר לקנות את הפיגום, אבל לא תמיד יש בזה צורך. אז אם רוצים לבצע רק עבודות ספציפיות בגובה, מומלץ לשקול שירותי השכרת פיגום נייד קטן גם בהתראה קצרה.

ב. בחירה בין דגמים שונים

חברה שמציעה אפשרויות השכרה בדרך כלל תחזיק בקטלוג שלה כמה דגמים שונים. בגלל שיש כמה דגמים בכל קטלוג, זה אומר שקל יחסית לבחור ביניהם. את הבחירה בין הדגמים ניתן לבסס על המפרט הטכני של הפיגום ועל סוג המטרות שאותן מנסים להשיג.

ג. שדרוג מערך הפיגומים הקיים

יש מקרים שבהם קבלנים שכבר מחזיקים אצלם פיגומים לעבודה בגובה מתעניינים גם כן בהשכרה, בגלל שהם צריכים לשדרג את המערך הקיים. זה קורה אם הקבלנים מגלים תוך כדי העבודה שחסר להם פיגום למשימה ספציפית, או שלחילופין יש להם תקלות בטיחותית במערכת הפיגומים הקיימת.

ד. צמצום שטח האחסון

את הפיגום הנייד הקטן אפשר לשכור לכל אורך הפרויקט בלי שהוא יגזול מקום יקר ערך. אם הפיגום מפורק והוא אינו בשימוש, כל מה שצריך לעשות זה לערום את החלקים שלו באופן שיצמצם את השטח שהוא גוזל לצורך אחסון. כך מתאימים את הפיגום הנייד לכל גודל של מחסן ושלבים אותו בעבודות בגובה לפי דרישה.

איפה אפשר למצוא פיגום נייד?

היתרונות של פיגומים ניידים להשכרה או למכירה בולטים במיוחד כאשר יוצרים קשר עם המומחים של מכבי ציוד בניין בע"מ. הם מבינים בדיוק כמוך את החשיבות של מערכת פיגומים בטיחותית לעבודות בגובה ויש הם ניסיון בתחום. אם ברצונך לתאם אספקה מהירה, הם הפיתרון עבורך.