מדפסת ניידת

5 יתרונות לשימוש במדפסות ניידות

היכרות היתרונות השונים שיש למדפסות ניידות יכולה להיות רלוונטית גם לאנשים פרטיים וגם לבעלי משרדים ועסקים. בנוסף, חשוב להשוות בין דגמי המדפסות על מנת להתאים אותן אל אופי השימוש. אז איך עושים את זה ומאיפה מתחילים? הנה המדריך המלא

מדפסת ניידת היא פתרון מקצועי ושכיח שאותו אפשר לשלב בסוגי פרויקטים שונים. מלבד אנשים פרטיים שנהנים מהיתרונות של פתרונות הדפסה ניידים, ניתן למצוא אותם גם בקרב בעלי מקצוע, אנשי מכירות ובעלי עסקים או עצמאיים. המדפסת מסוגלת לעבוד עם נייר 4A רגיל ויש דגמים שמתאימים להדפסה תרמית על מדבקות, מגנטים וכן הלאה. המדפסת גם מיוצרת בסטנדרט בקרת איכות גבוה והיא לא דורשת ידע טכני לתפעול. בכל אחד מהמקרים האלה, אפשר להצביע באופן ברור על היתרונות הקיימים לפתרונות הדפסה ניידים שאינם קיימים במדפסת רגילה:

אין צורך בטונר או דיו 

היתרון הכי גדול בדגמים השכיחים של מדפסת ניידת הוא שאין צורך בטונר ובדיו. כאשר אין צורך בטונר ודיו על מנת להדפיס, המשמעות בטווח הקצר היא שחוסכים בהוצאות. אבל בטווח הבינוני והארוך, זה אומר שניתן להדפיס בהתראה קצרה מאוד. בזכות התראה קצרה שמאפשרת להדפיס מהר וביעילות, ניתן כיום ליהנות מכל היתרונות בשטח ובלי תלות בחומרי גלם מסורבלים.

מהירות גבוהה של מדפסת ניידת

מדפסת שלא זקוקה לטונר או דיו ויכולה להיות ניידת גם מבצעת את העבודה שלה מהר יותר. מהירות גבוהה של מדפסת מתאימה לאנשים פרטיים ולקוחות עסקיים והיא משפרת את הנוחות. באמצעות מהירות גבוהה ניתן לחסוך זמן, לעמוד ביעדי הפרויקטים ולהשלים את התהליך גם מול לקוחות הקצה. אם לא בטוחים לגבי מידת ההתאמה של כל סוג מדפסת לאופי הפרויקט שאותו מבצעים בשטח ותוך כדי תנועה, ניתן להתייעץ עם בעלי מקצוע. חוץ מזה, אפשר להשוות עצמאית בין דגמי המדפסות לפי המפרט הטכני והיצרן. 

יצירת מסמכים בכל מקום

היעדר המגבלה מבחינת מיקום גיאוגרפי משחק תפקיד משמעותי כאשר משתמשים ביתרונות שיש במדפסת ניידת. בזכות מדפסת כזו לא צריכים להיות מוגבלים רק לחנות פיזית או למיקום ספציפי, כי ניתן בקלות להגיע איתה ממקום למקום. המדפסת משמשת ליצירת מסמכים תוך כדי תנועה ויש דגמים רבים לבחור מתוכם. יתרה על כך, ניתן להיעזר במדפסת בכל מקום שאליו מגיעים עם או בלי העסק.

טכנולוגיה מתקדמת

אין ספק שאחד היתרונות הגדולים ביותר של פתרונות הדפסה דינאמיים וניידים לעומת מדפסת רגילה נובע מהטכנולוגיה המתקדמת שבה משתמשים. בזכות הטכנולוגיה הקיימת כיום בעולם הדפוס, אפשר לבצע את הפעולה הניידת מהר וביעילות. כמו כן, אותה טכנולוגיה היא זו שמאפשרת לקהל היעד והלקוחות לבחור את המדפסת שמתאימה להם. בהשוואה בין סוגי מדפסות שונות, רואים בעיקר את ההבדל בין אלו שמיועדות לסקטור הפרטי והמסחרי.

מדפסת ניידת לנשיאה ביד או ברכב

המשקל הנמוך של מדפסת ניידת מאפשר לשאת אותה בקלות ממקום למקום. אין צורך במאמץ פיזי על מנת להגיע עם המדפסת לבית הלקוחות, אך במקביל ניתן גם לנסוע איתה ברכב ולצאת איתה לפגישות. כמו כן, יש דגמי מדפסות שונות שאותם אפשר לשאת ממקום למקום גם ללא אביזרים נלווים. בשביל ליהנות מהיתרונות הללו של ניידות גבוהה, בוחרים את המדפסת לפי המשקל והמפרט המתוארים על ידי היצרן. לאחר מכן, ניתן גם לקבל עליה המלצות מצד חברים, קרובים, בני משפחה או קולגות.