מערכות כיבוי אש – היכן תמצאו את השירות הטוב ביותר?

האש היא מקור אור וחום הנחוצים לקיומנו, אבל בכוחה העוצמתי טמונות גם סכנות רבות. בהגנה מפני אש אנו זקוקים לביטחון ואמינות. כשזה מגיע לביטחון האישי שלך, של העובדים שלך או של המתחם שברשותך, פונים אך ורק למי שאפשר לסמוך עליו באמת, כי בטיחות מצילה חיים! מערכות גילוי אש ועשן, חומרי כיבוי וציוד – רוכשים רק מהמומחים.

מי היא אלפיין סיסטמס?

אלפיין סיסטמס מתמחה בהתקנת מערכות כיבוי אש, כבר שלושה עשורים, מאז הוקמה בארה"ב. בשנים האחרונות פועלת אלפיין סיסטמס גם בישראל ומשווקת מגוון מערכות גילוי וכיבוי אש, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

אלפיין סיסטמס מביאים אליך את מערכות כיבוי האש הטובות ביותר –

באש לא משחקים. אנו יבואנים בלעדיים של מיטב יצרני הציוד ומערכות כיבוי האש בעולם מתאגיד TYCO, כמו PYROCHEM, ANSUL innovative fire solutions. המערכות שאנו משווקים מספקות יכולת כיבוי ברמה גבוהה ביותר, תוך הקפדה על התקנים הבינלאומיים והישראלים הנדרשים. מערכות כיבוי מכל הסוגים ולכל הצרכים – למנדפים, כיבוי באבקה, CO2 וכן מערכות כיבוי אש אוטומטיות, מציעה שירותי שירותי התקנת מערכות ספרינקלרים, מכלי כיבוי ממגוון סוגים – FM200, נובק וארוסול, יספקו כל דרישה בטיחותית באופן מירבי. מערכות גילוי עשן, גז ואש מבית אלפיין סיסטמס ניצבות על המשמר בכל עת.

ספק מערכות כיבוי אש

מערכות כיבוי אש לפני שהלהבות יוצאות מכלל שליטה, נדרש כיבוי מהיר ויעיל על מנת להימנע מנזקים מיותרים. כיבוי אש נקודתי, מיד כשהשריפה פורצת, קריטי לצמצום נזקי רכוש ונפש. מערכות כיבוי האש אוטומטיות בדרך כלל והן מדכאות אש במגוון דרכים, מיד עם פריצתה. אנחנו באלפיין סיסטמס, מעניקים מענה לכל הבעיות הבוערות. לא כל שריפה ניתן לכבות עם ספרינקלרים – שחרור גז 2CO מתאים לחללים לא מאוישים ורגישים כמו חדרי מחשבים וארכיונים, אך לסביבה תעשייתית דליקה נעדיף כיבוי באבקה. בנוסף, אנו מספקים מערכות כיבוי אוטומטיות כנדרש בתחנות דלק וכן מערכות כיבוי במנדפים למתחמי בישול בתעשיית המזון.

מערכת הכיבוי שלך מוכנה – כשזה מגיע למערכות גילוי אש ועשן אתה רוצה לדעת שאתה מקבל מוצר אמין מחברה מהימנה ולא פחות חשוב, מוצר המתאים לצרכים שלך. אנו נעניק לך שירות מקצועי ומיידי בפריסה ארצית. נשמח לתת מענה ופתרון לכל דרישות הרישוי בתחום כיבוי אש כמתחייב מכל עסק.

צור קשר עמנו קשר טלפוני במספר 072-2158289 או השאר פרטים באתר ותקבל את הפתרון השלם לדרישות הבטיחות של גופי הפיקוח. מעבר לזה, תזכה בביטחון ושקט, בידיעה שאצלך – אש אינה סכנה, כי אתה לקוח של אלפיין סיסטמס.