כלים סניטריים

מסביב לאמבטיה

ניתן בהחלט לומר מסביב לאמבטיה מכיוון שהיום ניתן לרכוש אמבטיות על רגליים קטנות ולהעמידן במרכזו של חדר האמבטיה ואולם, למרבית האנשים יש חדר אמבטיה קטן וסטנדרטי בו ניתן למקם כלים סניטריים לאמבטיה בדרך כלל על גבי שלושה קירות. מה דרוש לנו ליד האמבטיה שלנו? אחד הדברים החשובים הוא תעלות ניקוז מעוצבות המאפשרות למים שדולפים במהלך מקלחת אל מחוץ לאמבטיה, להתנקז לפתח ניקוז שתוכנן מראש ועליו מורכבת תעלת הניקוז המעוצבת והאסתטית. דבר נוסף וחשוב במיוחד לימי החורף הקרים הוא מתלה מגבות מחמם שמכין לנו מגבת חמה ונעימה למגע על הגוף.

שירותים נותני שירות

שירותי אורחים או מתקן השירותים באמבטיה הם דבר חשוב מכיוון שעל פניו מדובר באלמנט שמתקשר לפעולה לא אסתטית. אבל, אסלה צפה ומיכל הדחה מוסתר מקנים לחדר האמבטיה או לשירותים מראה נעים יותר לעין, אסתטי יותר ומעוצב יותר כך שגם חדר שירותים יכול להיות חלל יפה כחלק מהבית שלנו. דבר נוסף שיהפוך את שירותי האורחים או חדר האמבטיה ליפים ואף יוקרתיים הוא הכיור, קיים מגוון גדול מאוד של כיורים מחומרים שונים וברמות גימור משתנות – כיורים עגולים המונחים על משטח עץ, קרמיקה או שיש, כיורים מלבניים ארוכים שמתעגלים בקצוות והופכים למשטח נלווה לכיור, כיורים עגולים שמוטמעים במשטח שיש בדרך כלל ועוד. כלים סניטריים לשירותים הם נדבך חשוב בעיצוב ונוחות חדר השירותים.

למתרחצים שלום

יש אנשים שאם תשאלו אותם מה המקום החשוב ביותר בביתם הם יאמרו לכם שהאמבטיה, ואכן לאמבטיה מקום של כבוד. נכון שמרבית המבוגרים שחיים בדירות מתרחצים במקלחון עליו נדבר בהמשך ולמרות זאת, לא מעט מהם קופצים מידי פעם לאמבטיית הילדים כדי למלא אמבטיה חמה ולהתפנק. האמבטיה הסטנדרטית עשויה מפח מצופה אמייל אבל בבואכם לבחור אמבטיה תוכלו לבחור גם אמבטיה עשויה משיש, מיציקת אקריל וגם מקרמיקה. גודל האמבטיה ייקבע בהתאם לגודלו של חדר האמבטיה שלכם.

שרים במקלחת

כפי שצוין קודם לכן במרבית חדרי האמבטיה שממוקמים בדירות מגורים נמצא את המקלחון באמבטיית ההורים. המקלחון קטן בשטחו מהאמבטיה ומאפשר מקלחת בעמידה בלבד, בתחתית המקלחון מומלץ להתקין אגנית לניקוז יעיל של המים, האגנית היא פריט חשוב עבור נוחות השימוש ותקינות המקלחון. כלים סניטריים למקלחת כוללים גם את ראש הדוש, האינטרפוץ (ברז המים של המקלחון) ולא מעט אביזרים סניטריים המשלימים את המפרט הטכני של המקלחון.

נגיעה אחרונה

אי אפשר שלא לגעת ולו נגיעה קטנה באלמנטים נוספים הקשורים לחדר האמבטיה שלנו ולשירותים, הכוונה היא לכל האביזרים הסניטריים שמתלווים לחללים אלה כמו מתלים למגבות, מתלים לנייר טואלט, ברז כיור אמבטיה, ברז אמבטיה, שפורפרת אמבטיה, מתקן מברשות שיניים, כוסות, משאבות סבונים ועוד. מדובר על עולם שלם של אביזרים סניטריים חשובים שמשלימים תמונה של נוחות ועיצוב שמייצר את התחושה שאתם אוהבים להרגיש כשאתם בבית.