מזרונים אורטופדיים

מזרון אורטופדי נועד להציע משטח שינה מוצק יותר, המעניק תמיכה ממוקדת לגב ולפרקים. היצרנים פיתחו לראשונה מזרונים אורטופדיים בשנות החמישים כאשר התגלו היתרונות של תמיכה אורטופדית.  מזרון אורטופדי מציע תמיכה נהדרת והורדת לחץ כדי לסייע בהפחתת כאבים.

מזרונים אורטופדיים

מהי אורטופדיה?

אורטופדיה היא מונח רפואי זהו תחום שבוחן את תפקוד עמוד השדרה ומפרקים אחרים. מומחים אורטופדיים מסייעים באבחון וטיפול בבעיות שרירים ושלד המשפיעות על העצמות, המפרקים, הרצועות, הגידים והשרירים.

מזרונים אורטופדיים משמשים לרוב אנשים הסובלים מבעיות גב. עם זאת, במהלך השנים, מזרונים אורטופדיים תוכננו כך שיהפכו ליותר מסתם פתרון לכאבי גב.

היתרונות

תמיכה מקסימלית

המשטח המוצק של מזרון אורטופדי אומר מסייע בקבלת תנוחת השינה המושלמת.  מקטין את הטלטלות ויעזור להתעורר בהרגשה רעננה.

חלוקת משקל שווה

מזרון אורטופדי מפזר את משקל הגוף באופן שווה כדי למנוע הצטברות של נקודות לחץ, במיוחד בצוואר, בגב ובמותניים.

יישור עמוד השדרה נכון

מזרונים אורטופדיים מבטיחים יישור נכון של עמוד השדרה כדי לעזור להקל על הלחץ על עמוד השדרה ולהפחית כאבי גב.

יציבה בריאה

מזרון אורטופדי עוזר לאמץ את היציבה הנכונה תוך כדי שינה, ומקדם זרימת דם בריאה יותר לאורך כל הלילה.

לכאבי גב ומפרקים

 

המשטח המוצק של מזרון אורטופדי מקדם יישור יציבה בריאה והפגת לחץ. בנוסף, גם אם אין לכם בעיות גב, אם אתם אוהבים משטח שינה יציב, מזרון כזה גם הרבה יותר נוח.

אם אתם מעדיפים את התחושה והתמיכה של מזרון קשיח אז מזרון אורטופדי הוא בחירה טובה. ראוי לציין שהתחושה המוצקה יותר של מזרון אורטופדי אינה מתאימה לכולם. חשוב לבחור את רמת המוצקות והתמיכה הנכונים עבורך. מזרנים אורטופדיים רבים הם מוצקים יותר או מוצקים במיוחד , מה שלא בהכרח מתאים למשקל הגוף שלכם, אתם  עלולים לגלות שחלק מהמזרנים הללו מרגישים "קשים" מדי. זה יגרום ליותר כאבים בטווח הארוך.

כמה זמן מחזיק מזרון אורטופדי?

בדומה לכל סוגי המזרון האחרים, מומלץ להחליף את המזרן כל שבע שנים. חשוב במיוחד להקפיד על הנחיה זו אם יש לכם מזרון אורטופדי.